O nás

Úvod > O nás

ARGAMA s.r.o. – vzdelávacia agentúra so zameraním na sústavné vzdelávanie zdravotníckych pracovníkov, sestier, pôrodných asistentiek, farmaceutov, farmaceutických laborantov a iných zdravotníckych pracovníkov.

Pripravujeme odborné kreditované semináre a webináre, autodidaktické testy (AD testy). Podľa požiadaviek našich partnerov organizujeme odborné podujatia “na kľúč”.
Spolupracujeme s farmaceutickými firmami, ktoré sú zárukou zaujímavých, odborných a aktuálnych tém v lekárenskom prostredí.
Naša agentúra sa snaží vytvoriť dobrú atmosféru a komfort na našich seminároch, pretože nám záleží na Vašom odbornom raste. Váš profesionálny rast je vo Vašich rukách a my Vás chceme sprevádzať na tejto ceste nových znalostí a informácií.

Veríme, že naše stretnutia na vzdelávacích podujatiach budú obohacujúce, priateľské a srdečné.
Tešíme sa na Vás.

Argama - vaša vzdelávacia agentúra

ODBORNÝ PROGRAM

záruka zaujímavého a profesijného odborného programu

PROFESIONÁLNI PREDNÁŠAJÚCI

odborníci z praxe so svojimi vlastnými skúsenosťami

Neustály rast účastníkov

počet účastníkov na webinároch rastie do 3000

ZLEPŠUJEME SA VĎAKA VÁM

dotazníky spokojnosti po každom webinári starostlivo študujeme a vaše názory si vážime

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

ku každému z vás pristupujeme individuálne a riešime vaše požiadavky

INOVATÍVNE RIEŠENIA

hľadáme pre vás stále nové inovatívne riešenia, aby sme vám uľahčili prístup na live webináre

Live webináre

Sústavné vzdelávanie zdravotníckych pracovníkov je našou hlavnou činnosťou. V spolupráci s farmaceutickými firmami pripravujeme rôzne zaujímavé témy. Odborné vzdelávanie realizujeme hlavne formou live webinárov, na ktorých priamo odpovedajú odborníci z daných oblastí. 

Live webináre sa uskutočňujú cez aplikáciu zoom, ktorá je vysoko spoľahlivá a zabezpečuje presný a detailný obraz o účastníkoch.